Erik Hast gouache

Erik Hast gouache
Erik Hast gouache
Erik Hast gouache
Erik Hast gouache

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAST, Erik (1872-1947): Fartygsporträtt av Gerda från Karlskrona, signerad och daterad E. Hast Hbg samt daterad 1921, gouache, 52x69 cm

Smärre märken

180615

2013-04-27