Punschkoppar i silver
2013-04-18
180617
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PUNSCHKOPPAR, 12 st, silver, GAB Stockholm, 1980-tal olika årsstämplar, originalkartonger, vikt ca 30 g styck, (alla ej vägda)