Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, invändigt daterad 1775, blåmålad, invädig bemålning av blomstersslingor, smidesbeslag, höjd 72, 114x60 cm

Löst lås med nyckel medföljer, skadade listdelar, senare kulfötter

180621

2013-04-23