Glasunderlägg i silver

Glasunderlägg i silver
Glasunderlägg i silver
Glasunderlägg i silver
Glasunderlägg i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASUNDERLÄGG, 12 st, silver, K&EC Göteborg, 1940-tal, vikt ca 220 g

Repor

180622

2013-04-18