R Ljunggren och R Svensson

R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson
R Ljunggren och R Svensson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterutsikt från mitt fönster", 1984, signerad och numrerad R. Ljunggren 153/310 , färglitografi, 33x50 cm samt grafiskt blad av Roland Svensson, "Nyårsdag", osignerad (signerad i trycket), 26x40 cm

180624

2013-04-19