Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOCKA, biskvi, Kämmer & Reinhardt, 1910-20-tal, märkt "K*R, 126, 62", längd 47 cm
Skador
180657
2013-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här