Biskvidocka

Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOCKA, biskvi, Kämmer & Reinhardt, 1910-20-tal, märkt "K*R, 126, 62", längd 47 cm

Skador

180657

2013-04-18