Jöran Nyberg handkolorerad litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NYBERG, Jöran (född 1937): Stadsmotiv, signerad och numrerad Jöran Nyberg 15/200, handkolorerad litografi, 40x51 cm

180661

2013-04-19