Bankett empirestil
2013-04-23
180665
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BANKETT, empirestil, mahogny, förgyllda beslag, längd 94 cm
Ytskador, förstärkningar