Konsolbord sengustavianskt

Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt

Klubbat för:

9 000 SEK

8 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-tal, sengustavianskt, förgylld, profilerad skiva av marmor, ben med kannelyrer, höjd 79, 38x76 cm

Senare skiva, instabil benställning

180669

2013-04-22