Klubbat för:
9 000 SEK
8 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-tal, sengustavianskt, förgylld, profilerad skiva av marmor, ben med kannelyrer, höjd 79, 38x76 cm
Senare skiva, instabil benställning
180669
2013-04-22