James Brown bokverk

James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk
James Brown bokverk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROWN, James (USA, född 1951): The Passion, bokverk med lös originalgouache på guldpapper samt 40 laserscannade akvareller, utgiven i samband med James Browns utställning på Anders Tornberg gallery, Lund, nov/dec 1991, blyertssignerad James Brown, numrerad 36/100, utgiven av AB Propexus, Lund, linneband, skyddskassett i papp, bladmått 51x33 cm

180675

2013-04-27