Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition i blått, signerad och daterad Curt Hillfon 1989, olja på duk, 55x46,5 cm
Dukmärken
180683
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här