Fickur 2 st omkring 1900

Fickur 2 st omkring 1900
Fickur 2 st omkring 1900
Fickur 2 st omkring 1900
Fickur 2 st omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

FICKUR, 2 st, Hampten Watch Co, guldpläterat, omkring 1900, ca 48 mm, resp. silver, 15 rubiner, ca 53 mm

Hampten Watch Co med emaljskador, fickur i silver med slitage

180689

2013-04-18