Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
FICKUR, 2 st, Hampten Watch Co, guldpläterat, omkring 1900, ca 48 mm, resp. silver, 15 rubiner, ca 53 mm
Hampten Watch Co med emaljskador, fickur i silver med slitage
180689
2013-04-18