Rönnbäck bemålad textil

Rönnbäck bemålad textil
Rönnbäck bemålad textil
Rönnbäck bemålad textil
Rönnbäck bemålad textil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av kvinna och blå hjort, signerad och daterad Rönnbäck 1947, bemålad textil, ca 220x115 cm

Slitage

180693

2013-04-18