Skulptur barock

Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock
Skulptur barock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RELIGIÖS SKULPTUR, barock, skupterat och bemålat trä samt förgyllning, höjd 42 cm

Skador

180702

2013-04-18