Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Müller 1886, fiskeläge, olja på duk uppklistrad på pannå, 59x85 cm

180703

2013-04-19