Kartor bl.a över Medelhavet

Kartor bl.a över Medelhavet
Kartor bl.a över Medelhavet
Kartor bl.a över Medelhavet
Kartor bl.a över Medelhavet
Kartor bl.a över Medelhavet
Kartor bl.a över Medelhavet

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTOR, 3 st, graverade, 1700-tal, Svarta havet, Dannemora, Medelhavet, ca 30x30 cm

Skador

180713

2013-04-19