Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 2-delat, 1700-tal, svartmålat med bronserad dekor, svängt krön, kulfötter, höjd 196, 110x49 cm
Slitage, senare kulfötter
180748
2013-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här