Skänkskåp 1700-tal

Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 2-delat, 1700-tal, svartmålat med bronserad dekor, svängt krön, kulfötter, höjd 196, 110x49 cm

Slitage, senare kulfötter

180748

2013-04-24