Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
OFFICERSKÄPPAR, 2 st, Jordanien, längd 70 cm
Proveniens: Enligt uppgift gåva från Kung Hussein till en svensk FN-officer under 1980-talet
Zustandsbeschreibung
180751
2013-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner