Jordanska officerskäppar

Jordanska officerskäppar
Jordanska officerskäppar
Jordanska officerskäppar
Jordanska officerskäppar
Jordanska officerskäppar
Jordanska officerskäppar

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

OFFICERSKÄPPAR, 2 st, Jordanien, längd 70 cm
Proveniens: Enligt uppgift gåva från Kung Hussein till en svensk FN-officer under 1980-talet

Zustandsbeschreibung

180751

2013-04-25