Sideboard 1800-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD/SKÄNK, Louis XVI-stil 1800-tal, svartmålad, förgylld dekor, glasade skåpsdörrar med monterad svart textil, höjd ca 110, 148x52 cm
Slitage, skador, färgbortfall, sockel med lagning, lös dekordel medföljer, nycklar saknas
180774
2013-04-24