Sideboard 1800-tal

Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal
Sideboard 1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDEBOARD/SKÄNK, Louis XVI-stil 1800-tal, svartmålad, förgylld dekor, glasade skåpsdörrar med monterad svart textil, höjd ca 110, 148x52 cm

Slitage, skador, färgbortfall, sockel med lagning, lös dekordel medföljer, nycklar saknas

180774

2013-04-24