Lis Thomasson oljemålning

Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning
Lis Thomasson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMASSON, Lis (född 1929): "Vinterfönstret", signerad och daterad L.Thomasson 1984, olja på duk, 90x80 cm

180793

2013-04-21