Piedestal 18/1900-tal
2013-04-24
180794
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PIEDESTAL, med stenskiva, 18/1900-tal, mahogny, delvis förgylld, höjd 83, diameter 40 cm
Lagad skiva