Vas i stengods Edgar Böckman

Vas i stengods Edgar Böckman
Vas i stengods Edgar Böckman
Vas i stengods Edgar Böckman
Vas i stengods Edgar Böckman
Vas i stengods Edgar Böckman
Vas i stengods Edgar Böckman

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Edgar Böckman (1890-1981), stengods, ristad dekor, brungul glasyr, signerad EB, höjd 26 cm

Smärre nagg

180796

2013-04-19