Oidentifierad konstnär gouache
2013-04-21
180797
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv från Egyptiska paviljongen på världsutställningen i Paris 1889, signerad Moulignie, gouache, 30x24 cm