Oidentifierad konstnär gouache

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, motiv från Egyptiska paviljongen på världsutställningen i Paris 1889, signerad Moulignie, gouache, 30x24 cm

180797

2013-04-21