Väggpendyl 1900-tal empirestil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, empirestil, urtavla märkt Henning Müller Halmstad, egyptiska siffror, dekor i form av delfiner samt med pärl- samt bladstav, delvis förgylld, nyckel samt pendel finns

Slitage, nagg

180824

2013-04-25