Väggpendyl 1900-tal empirestil
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, empirestil, urtavla märkt Henning Müller Halmstad, egyptiska siffror, dekor i form av delfiner samt med pärl- samt bladstav, delvis förgylld, nyckel samt pendel finns
Slitage, nagg
180824
2013-04-25