Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 1800-talets första hälft, björk, nyckelbrickor av ben, tvådelat, höjd 209 134x47 cm
Slitage, krön med lagningar
180855
2013-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här