Skänkskåp 1800-talets försat hälft

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1800-talets första hälft, björk, nyckelbrickor av ben, tvådelat, höjd 209 134x47 cm

Slitage, krön med lagningar

180855

2013-04-26