Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

SCHYL, Jules (1893-1977): "Aix un Provance", signerad Schyl, olja på pannå, 39x53 cm

180864

2013-05-04