Beck & Jung litografier

Beck & Jung litografier
Beck & Jung litografier
Beck & Jung litografier
Beck & Jung litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st, "Misti" 38/199 och "Moonbox" 62/199, signerade och daterade Beck & Ljung 1981, computer ink plot, bladstorlek 44x62 cm vardera

180884

2013-04-19