Rune Hagberg

Rune Hagberg
Rune Hagberg
Rune Hagberg
Rune Hagberg

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HAGBERG, Rune (född 1924): Pappersobjekt, monogramsignerad R. H. papper och akvarell monterat i vitmålad trälåda, höjd 50 cm, lådans mått 76x45 cm

180889

2013-04-19