Martin Kippenberger utst.affisch

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KIPPENBERGER, Martin (Tyskland 1953-1997) Utställning - Anders Tornberg, signerad och daterad -90, affisch, 83x58 cm

Vågigt papper

180920

2013-04-19