Fat Kina famille rosefärger

Fat Kina famille rosefärger
Fat Kina famille rosefärger
Fat Kina famille rosefärger
Fat Kina famille rosefärger

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, Kina, 1700-tal, famille rosefärger, dekor av blommor, diameter 38,5 cm

Nagg, smärre slitage

180924

2013-04-19