Sköld

Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÖLD, dahl, indisk, i stål med 4 sköldbucklor och påskrift, insidan med restar av foder och stötkudde, diameter 53 cm
PROVENIENS: Häringe slott

Slitage

180927

2013-04-25