Fat tenn mässing

Fat tenn mässing
Fat tenn mässing
Fat tenn mässing
Fat tenn mässing
Fat tenn mässing
Fat tenn mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT med hänklar, tenn och mässing, stämplat, längd 52, höjd ca 8 cm

Ytskador

180947

2013-04-19