Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HOLM, Thomas (född 1957):"Art en bois II", signerad och daterad a tergo Thomas Holm -92, akryl på pannå, 60x60 cm
Zustandsbeschreibung
180965
2013-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner