Ram gustaviansk stil

Ram gustaviansk stil
Ram gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, gustaviansk stil, förgylld, höjd 96, innermått 70x56 cm

Smärre skador

180966

2013-04-19