Kaffekittel Sverige 1800-tal

Kaffekittel Sverige 1800-tal
Kaffekittel Sverige 1800-tal
Kaffekittel Sverige 1800-tal
Kaffekittel Sverige 1800-tal
Kaffekittel Sverige 1800-tal
Kaffekittel Sverige 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKITTEL, Sverige 1800-tal, mustaschfäste, koppar, höjd 24 cm

Bruksslitage

180982

2013-04-19