Heinrich Rauchinger krita på papper

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

RAUCHINGER, Henryk (1858-1942): Kvinnoporträtt, krita på papper, signerad och daterad 1907, 60x47 cm

Kuntoraportti

180984

Päivämäärä:

2013-04-21