Heinrich Rauchinger krita på papper
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
RAUCHINGER, Henryk (1858-1942): Kvinnoporträtt, krita på papper, signerad och daterad 1907, 60x47 cm
Kuntoraportti
180984
Päivämäärä:
2013-04-21