Gräddkannor i silver

Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNOR, silver, Sverige 1800-tal, höjd 7-10 cm, total vikt ca 200 g

Slitage

181009

2013-04-21