Tumlare pokal i silver
2013-04-22
181045
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPPAR, 2 st.,TUMLARE, 2 st., POKAL, silver, 1800-tal, total vikt ca 135 g
Slitage, skador