Vas böhmisk

Vas böhmisk
Vas böhmisk
Vas böhmisk
Vas böhmisk
Vas böhmisk
Vas böhmisk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, glas, böhmisk, blå, vit och klar glasmassa, slipad dekor med förgyllning, höjd 35 cm

Mindre nagg på halsen

181049

2013-04-21