Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS, glas, böhmisk, blå, vit och klar glasmassa, slipad dekor med förgyllning, höjd 35 cm
Mindre nagg på halsen
181049
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här