Punschkoppar skål silver

Punschkoppar skål silver
Punschkoppar skål silver
Punschkoppar skål silver
Punschkoppar skål silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, EM.O Möller, Malmö 1909, delvis förgyllda insidor, skål med konturerad mynning, PUNSCHKOPPAR, 14 st., snarlika, total vikt ca 610 g

Slitage

181090

2013-04-22