Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, EM.O Möller, Malmö 1909, delvis förgyllda insidor, skål med konturerad mynning, PUNSCHKOPPAR, 14 st., snarlika, total vikt ca 610 g
Slitage
181090
2013-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här