Soffa Josef Frank

Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 703, klädsel i "Vägen" ljusgrön, längd 180, djup 90 cm

Skador, slitage, fläckar

181099

2013-04-23