Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VIOLIN, 1800-tal, tysk/böhmisk, bär repatationsetikett, "Reparerad av Christer Barter Helsingborg 1939, längd ca 61 cm
Skador, lösa delar varav några saknas
181110
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här