Violin Tyskland

Violin Tyskland
Violin Tyskland
Violin Tyskland
Violin Tyskland
Violin Tyskland
Violin Tyskland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIOLIN, 1800-tal, tysk/böhmisk, bär repatationsetikett, "Reparerad av Christer Barter Helsingborg 1939, längd ca 61 cm

Skador, lösa delar varav några saknas

181110

2013-04-21