Elias Erdtman oljemålning
Vollendet
2013-04-22
181132
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Motiv från Västergötland, signerad och daterad E. Erdtman-09, olja på papp, 26x36 cm