Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Motiv från Västergötland, signerad och daterad E. Erdtman-09, olja på papp, 26x36 cm
181132
2013-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här