CG Karlsson tempera

CG Karlsson tempera
CG Karlsson tempera
CG Karlsson tempera
CG Karlsson tempera

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition,
signerad och daterad CGK 98, tempera på papper, 39x29 cm

181145

2013-04-22