Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Madonna med barn, olja på duk, 29,5x18,5 cm

181172

2013-04-30