Cheryl Akner-Koler objekt

Cheryl Akner-Koler objekt
Cheryl Akner-Koler objekt
Cheryl Akner-Koler objekt
Cheryl Akner-Koler objekt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHERYL AKNER-KOLER (född 1956): "Fragment I+II", diptyk, bemålat trä, signerad och daterad a tergo 1988, längd 90 cm

Smärre fläckar, liten tryckskada

181181

2013-04-22