Vas Gunnel Sahlin och Ann Wåhlström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, glas, Gunnel Sahlin och Ann Wåhlström, urnformad, dekor av band i grönt mot lila fond, signerad Kosta Boda Gunnel Sahlin Anne Wåhlström 1288??012 samt etikettmärkt Kosta Boda Unique by Sahlin & Wåhlström, höjd 28 cm
Mynningsnagg
181207
2013-04-22