Vas Gunnel Sahlin och Ann Wåhlström

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

VAS, glas, Gunnel Sahlin och Ann Wåhlström, urnformad, dekor av band i grönt mot lila fond, signerad Kosta Boda Gunnel Sahlin Anne Wåhlström 1288??012 samt etikettmärkt Kosta Boda Unique by Sahlin & Wåhlström, höjd 28 cm

Mynningsnagg

181207

2013-04-22