Såssnipa Meissen

Såssnipa Meissen
Såssnipa Meissen
Såssnipa Meissen
Såssnipa Meissen
Såssnipa Meissen
Såssnipa Meissen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SÅSSNIPA, Meissen, 1700-tal, vitglaserat korgmönster, s k ozier-moulded, längd 22 cm

Nagg samt spricka vid hänkeln

181213

2013-04-24